• 10 PAŹ 17

Szanowni Pacjenci!

Pragniemy poinformować, iż zespół chirurgów oraz rehabilitantów trzebnickiego Szpitala wznawia program operacyjny, który polega na usprawnianiu funkcji ręki u chorych po urazie rdzenia kręgowego.
    Konsultacje i kwalifikacje do zabiegów są prowadzone nieodpłatnie w szpitalu w Trzebnicy lub ośrodku rehabilitacyjnym chorego po uzgodnieniu terminu przez e-mail: tetraplegia.trzebnica@gmail.com.
    Zabiegi przeprowadzane są również w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego (NFZ).
    Program usprawniania funkcji ręki u chorych po urazie rdzenia kręgowego został wdrożony w trzebnickim Szpitalu w 2015 r. przy nieocenionej pomocy dr Istvana Turcsanyego i dr Ahmeda Elsaftawy.
    Zachęceni dobrymi wynikami operacji postanowiliśmy kontynuować tzw. serwis tetrahand.